Herní telefon Xiaomi BlackShark na prvním snímku: Bude mít herní ovladač

xiaomi blackshark herni telefon

Dva měsíce zpátky se na internetu poprvé začalo mluvit o telefonu BlackShark. Ukázalo se, že jde o novou značku, ve které má prsty čínské Xiaomi. Později vyšlo najevo, že jde o herní značku a prvním zařízením bude herní telefon. Dnes jsme se dočkali první fotografie, která nám tak přibližuje, jak celé zařízení bude vypadat.

Herní telefon Xiaomi BlackShark bude mít i speciální ovládání

Díky novému úniku, a to pár dní před oficiálním odhalením, máme nyní mnohem lepší pohled na to, co vlastně Xiaomi chystá. Vidět můžeme telefon v černo zeleném designu, podobně jako Razer telefon. Celkově ale z fotky jde vidět, že celý telefon je mnohem masivnější. To je pravděpodobně kvůli nástavci, který k telefonu přidá speciální ovládaní pro hry. Z fotografie usuzujeme, že by se mohlo jednat o podobný princip jako má Motorola u Moto Mods.

herni telefon xiaomi blackshark

Z fotografie jde také vidět, že telefon má duální fotoaparát. Zdroj, který fotografii zveřejnil, dále řekl, že telefon má OLED displej a také čtečku otisků prstů pod displejem. Pokud se to potvrdí, tak půjde o první Xiaomi telefon s touto technologií. Již dříve uniklo, že telefon bude pohánět Snapdragon 845, který doplní 8GB RAM. Mnoho informací ale stále chybí, naštěstí již dlouho čekat nebudeme. Oficiální odhalení se plánuje na 13. dubna.

Těšíte se na herní telefon od Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)