Herní telefon Xiaomi Black Shark už koupíte oficiálně i u nás. Kolik stojí?

Herní telefon Xiaomi Black Shark už koupíte i u nás

Herní telefony vzaly letos trh útokem, protože se jich objevilo hned několik. Jedním z nejzajímavějších z nich byl Black Shark od Xiaomi. Ten jsme u nás bohužel dosud oficiálně koupit nemohli. To se nyní změnilo a telefon oficiálně vstoupil na evropské trhy včetně toho našeho. Na kolik peněz vyjde herní telefon Xiaomi Black Shark?

Black Shark – herní telefon od Xiaomi dorazil i do Česka

Herní telefon Xiaomi Black Shark vyšel v Číně už letos v dubnu. Zaujmout může nekompromisním výkonem, kdy po několik měsíců vévodil žebříčku nejvýkonnějších android telefonů v benchmarku Antutu. O výkon se stará Snapdragon 845, který doplňuje 6 GB nebo 8 GB RAM a ke chlazení využívá i kapaliny. Hry zobrazí na velkém 5,99 palcovém displeji s FullHD+ rozlišením. To vše s baterií se slušnou kapacitou 4 000 mAh, která zároveň podporuje rychlé nabíjení.

Nyní lze telefon koupit oficiálně i z České republiky. Pokud o něj máte zájem, můžete ho koupit z oficiálních evropských stránek, kde vyjde mnohem levněji než u českých eshopů. Samotný telefon tam je nyní ve speciální slevové akci ve které ušetříte 30 Euro a zdarma navíc dostanete speciální Black Shark gamepad. Levnější varianta 6 / 64 GB vyjde na 469 Euro (cca 12 300 Kč). Vyšší model 8 / 128 GB má cenovku o něco vyšší – 519 Euro (cca 13 600 Kč). Finální ceny v sobě obsahují dopravu i daň.

Herní telefon Xiaomi Black Shark Gamepad

Gamepad dočasně dostanete k telefonu zdarma

Telefon je dostupný ve dvou barevných variantách – černé a šedivé. Za zmínku ještě stojí informace, že nástupce Xiaomi Black Shark Helo se do Evropy nedostane, jedná se pouze o speciální edici telefonu, která bude dostupná pouze v Číně.

Vlastníte nějaký herní telefon? Pokud ne – chtěli byste jeden takový mít?

Zdroj: TZ

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)