Harry Potter: Wizards Unite je nová hra od tvůrců Pokémon GO. Opět se využívá rozšířená realita

Harry Potter Wizards Unite hra

O hře Harry Potter: Wizards Unite už víme nějakou tu dobu. Niantic ale více detailů, včetně záběrů ze hry dlouho tajil. Původně hra měla vyjít v roce 2018, nakonec byla odložena na tento rok. Nyní jsme se dozvěděli nové informace včetně záběrů ze hry. Zároveň už je k dispozici i na Google Play, i když zatím jen pro předregistraci.

Harry Potter: Wizards Unite je AR hra od studia Niantic

V této hře budete hrát za agenta speciální jednotky a cílem bude zachránit svět před katastrofou. Jádro hry je velmi podobné jako Pokémon GO. Lidé, kteří si hru mohli vyzkoušet tvrdí, že je ale komplexnější a vylepšená. Akorát již neházíte pokéball, ale kouzlíte hůlkou přesně jako to můžete znát z knih a filmů ze světa Harryho Pottera.

Harry Potter: Wizards Unite Gameplay (fighting a werewolf)

Harry Potter: Wizards Unite Gameplay (fighting a werewolf)

Jak kouzelnický, tak i mudlovský svět zasáhne kalamita. Cílem hráčů bude hledat magické stopy, které se po světě objevují. U těchto magických stop se objevují nestvůry nebo jiní kouzelníci. Úkolem bude tyto magické bytosti poslat zpět do kouzelnického světa. Přesné datum vydání není známé, nicméně mělo by to být někdy během roku 2019.

Harry Potter:  Wizards Unite
Harry Potter: Wizards Unite

Máte v plánu hrát Harry Potter: Wizards Unite?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)