TOPlist

Nádhera! Harry Potter ovládne telefon a tablet od Xiaomi. Jak se vám tahle speciální edice líbí?

xiaomi harry potter specialni edice nahled
  • Čínské firmy často spolupracují se zahraničními značkami
  • Xiaomi znovu spojuje síly s Harrym Potterem
  • V Číně vyjde speciální edice tabletu a ještě atraktivnější telefon

Xiaomi se často spojuje s dalšími značkami a vydává tematické speciální edice svých zařízení. Stejně jako v předešlém roce hodlá i letos uvést na pulty čínských obchodů telefon s motivy knižní a filmové kouzelnické série Harry Potter. Tentokrát se do jedinečného kabátku obleče i nový tablet.

Xiaomi v Číně uvedlo do té doby vysoce vyhlížený smartphone Redmi Turbo 3, který láká na pěkný design a vysoký výkon za dobrou cenu, a Redmi Pad Pro, jenž by mohl do Česka a dalších zemí světa zamířit jako první tablet od značky POCO. Obě tato zařízení budou k dispozici ve speciální edici inspirované Harrym Potterem, což jim dodá nejen unikátní vzhled, ale také krásné balení.

Limitovanou verzi Redmi Turbo 3 si dovolím označit za jeden z nejhezčích telefonů, co jsem v poslední době viděl. Záda zařízení si hrají s kombinací tmavě modré a zlaté barvy, což mu dodává luxusní vzhled. Zapomenout nesmíme ani na výrazný erb Bradavic. Tablet je o něco méně extravagantní, avšak použitím podobných barevných odstínů, erbu i charakteristického nápisu Harry Potter by si také mohl najít své příznivce.

Jak se spolupráce značek Xiaomi a Harry Potter líbí vám?

Zdroj: Weibo, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)