TOPlist

Ke stažení: Vyzkoušejte vyzváněcí tón z nového HarmonyOS

HarmonyOS vyzváněcí tón

Čínská společnost Huawei letos hodlá učinit velký krok. Po několika měsících používání vlastního operačního systému HarmonyOS v hodinkách či televizích dojde finálně i na chytré telefony. Půjde mimo jiné o pokus, jak se vymanit z problémové kooperace s firmou Google, jejími aplikacemi a celkově systémem Android. Miliony lidí po celém světě se těší, až budou moci nové prostředí v telefonech vyzkoušet, což už je opravdu „na spadnutí“. Pokud mezi ně patříte, nyní máte možnost okusit malý multimediální kousek – na internetu se objevil hlavní vyzváněcí tón HarmonyOS.

Skladba je postavená na klasickém vyzvánění z Huawei telefonů. Došlo u něj ale k pár změnám po stránce použitých tónů a také rytmiky. Hlavními nástroji jsou xylofon a klavír, které doplňuje stupňující se polyfonie dalších prvků. Základní vyzváněcí tón ze systému HarmonyOS pro mobily má 17 sekund a volně ke stažení je na serveru MEGA. Očekáváme, že podobně jako vyzvánění bychom se ještě před oficiálním vydáním systému mohli dočkat i tapet, což se velmi často stává.

Jak se těšíte na vydání HarmonyOS?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)