TOPlist

Video ukazuje rozdíly mezi HarmonyOS a EMUI. Co říkáte na tu rychlost?

HarmonyOS EMUI porovnání video

Velmi rychle se blíží chvíle, kdy společnost Huawei oficiálně představí a do (snad celého) světa pošle vlastní systém HarmonyOS. K němu kvůli tomu pochopitelně vybublávají další a další spekulace a podrobnosti. Zdrojem jsou především čínští beta testeři, kteří už mají k prvním verzím nějakou dobu přístup. Nyní se například objevilo video, které přináší porovnání HarmonyOS s dosavadní Android nadstavbou EMUI. Nejde o nijak komplexní srovnání, ale o rychlosti či animacích napovídá hodně.

HarmonyOS vs EMUI 11 Comparison

HarmonyOS vs EMUI 11 Comparison

Ve videu jsou dva telefony, z nichž v jednom běží Developer Beta 3 HarmonyOS a v druhém EMUI 11. Z hlediska rychlosti reakcí a načítání ze strany nového systému se zdá, že zatím nedosahuje kvalit svého předchůdce. Zopakujme ale, že test porovnává beta verzi s ostrou verzí a navíc jde o dva odlišné modely telefonu. Vypovídající hodnota tedy není stoprocentní, i když o finálním zpracování říká dost. Budeme se těšit na další video, které snad ukáže detailnější porovnání HarmonyOS se současným EMUI. Například z pohledu systémového prostředí a nabídek.

Co říkáte na toto krátké srovnání?

Zdroj: YouTube

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)