Ke stažení: Můžete vyzkoušet další zvuky z chystaného HarmonyOS

HarmonyOS další zvuky ke stažení

Zhruba před dvěma týdny jsme vám zprostředkovali možnost, jak prostřednictvím jednoho audio kousku trochu víc nasát atmosféru nového systému HarmonyOS 2.0. I když jde jen o malou drobnost, která doplňuje sérii textových a obrázkových úniků z poslední doby, vyzváněcí tón z tohoto prostředí vás celkem zaujal. A to není konec. Jestli chcete v tomto duchu okusit systém zase o kousek víc, tak máme dobrou zprávu. Beta testeři, kteří nyní mají k HarmonyOS exkluzivní přístup, poskytli ke stažení další zvuky.

V tomto případě si dal někdo víc záležet a vyexportoval ze systému celé adresáře s audio stopami. Balík, který má cca 26 megabajtů, obsahuje šest složek a několik desítek zvukových souborů ve formátu OGG. Jde o zvuky budíku, vyzvánění, notifikací, načítání systému, reakcí systému a několika dalších. Zvuky a melodie jsou opět velmi podobné současné audio výbavě nadstavby EMUI. Však si další zveřejněné zvuky z HarmonyOS klidně sami vyzkoušejte a porovnejte, jsou volně ke stažení.

Jak často měníte různé zvuky v mobilu?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)