Hardwarová klávesnice neřekla poslední slovo. Opět půjde o BlackBerry

render blackberry keytwo telefon

Hardwarová klávesnice se v těchto dnech u telefonů už moc nevidí. Jedny z mála telefonů s HW klávesnicí, jsou ještě ty od BlackBerry, respektive TCL, které se o tuto legendární značku v posledních letech stará. Poslední model s klávesnicí se nazývá BlackBerry KEYOne, nyní již navíc víme i to, že bude pokračování.

Hardwarová klávesnice se vrátí s BlackBerry KEYTwo

Novinku vyrábí opět čínská společnost TCL, což není nic špatného. Poslední modely BlackBerry, včetně KEYOne mají vysokou kvalitu zpracování. Z dostupných renderů můžeme vidět, že druhé pokračování telefonu půjde ve šlépějích černé speciální edice KEYOne.

Kromě toho si můžeme z renderů všimnout, že vrchní rámeček telefonu již není tak velký. Mírné designové změny můžeme vidět také u klávesnice. Celý telefon je totiž mnohem více hranatější. Vidět to jde i na masivním kovovém rámu, který byl v minulém modelu zaoblen. Nyní má ostřejší hrany.

Na zadní straně můžeme opět vidět kryt s pogumovaným povrchem. Výrazný objektiv se stříbrným ohraničením zmizel. Místo něj se dostalo na duální fotoaparát. Potěší i to, že 3,5mm jack na tomto telefonu zůstává. USB-C nechybí na spodní straně. K představení této novinky by mohlo dojít v následujících týdnech.

Koupili byste si v téhle době ještě telefon s hardwarovou klávesnicí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)