TOPlist

Super zpráva! GTA 6 by se mělo ukázat co nevidět

gta 6
  • Take-Two ve svém prohlášení naznačilo datum vydání GTA 6
  • Dočkáme se ho dříve, než se původně očekávalo
  • Hra se bude odehrávat mimo jiné i ve Vice City

Pokud netrpělivě přešlapujete a vyhlížíte oficiální oznámení a trailer ke GTA 6, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Take-Two, pod kterou spadá i studio Rockstar Games stojící za sérií Grand Theft Auto totiž oznámila své finanční výsledky. Sdělila také plán na následující roky, který slibuje vydání průlomových titulů, které budou benchmarkem nadcházející herní scény.

To, že je GTA 6 ve vývoji víme už od roku 2021. O rok později se pak na internetu objevil únik, který nemá obdoby, jelikož o hře unikla hromada podstatných informací a dokonce i nějaké gameplay záběry. Ty jsou dle Rockstaru několik let staré, jejich pravost ale firma potvrdila. Hra se bude odehrávat mimo jiné i ve Vice City se dvěma hlavními hrdiny – Jasonem a Luciou.

GTA 6 Release Date DELAY – Official Teaser From Rockstar Games Boss Is BAD News For GTA VI!

GTA 6 Release Date DELAY - Official Teaser From Rockstar Games Boss Is BAD News For GTA VI!

V úvodu jsme hovořili o průlomovém titulu, kterým bude téměř jistě GTA 6 a vyjít má ve fiskálním roce 2025, což je někdy mezi dubnem 2024 a květnem 2025: „Věříme, že ve fiskálním roce 2025 vstoupíme do další fáze růstu, kdy plánujeme vydání několika revolučních titulů, které nastaví nové standardy v oblasti kvality. Očekáváme, že dosáhneme Net Bookings přesahujících 8 miliard dolarů a upraveného neomezeného provozního cash flow přesahujícího 1 miliardu dolarů,“ uvedla společnost ve svém prohlášení. Hry se tedy dočkáme dříve, než se původně čekalo, teoreticky už příští rok a oznámení logicky přijde ještě dříve. Že by letos?

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové GTA?

Zdroj: GamesHub

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)