TOPlist

Kdy si zahrajeme Grand Theft Auto VI? Na internetu se objevilo údajné datum vydání

Grand Theft Auto VI
  • Miliony hráčů dychtivě čekají na uvedení Grand Theft Auto VI
  • V prosinci Rockstar zveřejnil trailer a prozradil, v jakém roce titul přijde
  • Insideři nyní dobu vydání přibližují, jeden dokonce zmiňuje specifické datum

Dočkáme se dříve Grand Theft Auto VI, anebo obecné umělé inteligence, která za sebe bude sama schopna rozhodovat? Toť otázka. Poslední zmínky o údajné době vydání vysoce očekávaného pokračování populární série studia Rockstar Games jsou však poměrně optimistické. Jeden z insiderů dokonce prozradil konkrétní den, kdy by měl titul dorazit.

GTA VI má skvěle našlápnuto stát se jednou z nejlepších her všech dob. Oficiální trailer, který zbořil svět v prosinci minulého roku, prozradil, že akce v otevřeném světě dorazí v roce 2025, přičemž k dispozici bude na konzolích Xbox Series X/S a PlayStation 5, pokud tedy do té doby nevyjdou jejich vylepšené verze (což není tak nepravděpodobné). Majitelé počítačů si zřejmě budou muset jako obvykle počkat o něco déle.

Grand Theft Auto VI Trailer 1

Grand Theft Auto VI Trailer 1

Že titul přistane v roce 2025, je vcelku široký pojem, a proto můžeme být rádi za každý únik, který nám trošku přiblíží, kdy konkrétně má Rockstar v plánu jej vydat. Jeden z leakerů, JarlOfRivia, jenž prý v minulosti přinesl přesné poznatky o představovacím traileru ještě dříve, než byl zveřejněn, se domnívá, že si Grand Theft Auto VI budeme moct zahrát už v prvním kvartálu příštího roku.

Další údajně důvěryhodný insider, Nuro, pak v příspěvku na X konkrétně zmínil jako den vydání 18. února. Ten také dodal, že se už příští měsíc dočkáme dalšího oficiálního traileru. Zatím se však jedná o informace z neoficiálních zdrojů, které nejsme schopni ověřit. Zda tedy mají zasvěcenci pravdu, bohužel nevíme s jistotou.

Jak se na Grand Theft Auto VI těšíte vy?

Zdroje: X (1, 2, 3), IGN

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)