Google Play dostane brzy přepínač, který umožní manuálně spustit tmavý režim

google play dark mode

Jednou z nejzajímavějších funkcí, se kterou přišel Android 10 je bezesporu tmavý motiv pro celý systém. Některé aplikace, jako například Google Play však povolují/zakazují tmavý režim v závislosti nastavení systému. Uživatel tak získá lepší kontrolu nad prostředím, ve kterém chce stahovat aplikace.

Podle posledních zpráv od uživatelů se systémem Android 10 má nejnovější verze aplikace Google Play Store v nabídce Nastavení další možnost “Theme”. Ta umožní vynutit světlý režim, když je celý systém tmavý a naopak. Nechybí samozřejmě ani možnost “System default”, která je nastavená standardně.

Aktualizace probíhá na straně serveru, takže pokud jste možnost ještě nedostali, nezbývá vám nic jiného, než čekat. Neexistuje žádný APK. soubor, který by vám zkrátil čekání. Funkce je zatím dostupná pro vybraná zařízení a první se dostává do telefonů Google Pixel a Samsung.

Využijete přepínač pro tmavý režim v Google Play?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)