Google zveřejnil čtyři tipy, jak využít obdržené Play Points

Google Play Points body obchod play google tipy využití

Vloni v listopadu začaly i v České republice fungovat Google Play Points neboli body, které oficiální obchod s Android aplikacemi, hrami, knihami či hudbou uděluje uživatelům za provedené nákupy. Pokud už jste nějaké nastřádali (možná o tom ani pořádně nevíte) a zatím nemáte tušení, co by se s nimi asi tak dalo dělat, tak pro vás máme tipy od toho nejlepšího zdroje. Přímo Google na svém blogu sepsat čtyři tipy, jak s Play Points naložit.

Tipy na využití Google Play Points

Prozkoumejte další nabídky aplikací: Google spolupracuje s partnery po celém světě, takže body Play mohou uživatelé vyměnit za nabídky i v jiných aplikacích. Nyní mohou například obyvatelé v USA vyměnit body za slevu 10 dolarů na příští objednávku u DoorDash a 10 dolarů na příští doručení potravin u Instacart. Lidé v Japonsku mohou zase vyměnit body za 24 hodin neomezených dat prostřednictvím služby Povo2.0. Seznam partnerů se postupně rozšiřuje.

Kupte si oblečení či suvenýry Google (zatím jen v USA): Společnost začala za Play Points prodávat oficiální merchandise. Patří sem například trička, slunečný brýle, lahev na vodu nebo ponožky se známým Dinem ze skákací hry v prohlížeči Chrome.

Google Play Points Merchandise trička lahve ponožky

Sbírejte herní předměty a kupóny: Google rovněž spolupracuje s vývojáři některých populárních aplikací a her na Google Play, takže můžete body vyměnit za slevy a speciální herní předměty. například postavy či žetony.

Získejte Google Play kredit: Vyměňte své body za kredit Google Play, který můžete použít k nákupu produktů v aplikacích, aplikací, knih nebo předplatných.

Google Play Points kredity

Všechny aktuálně dostupné možnosti využití Google Play Points u vašeho účtu můžete najít v sekci Play Points na kartě Použití.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste použili Google Play Points? Na co?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)