Nabídka Moje aplikace v Google Play prošla výraznou změnou. Takhle vypadá

aktualizace google play

V únoru se několika lidem objevil nový testovací vzhled nabídky Moje aplikace a hry v Google Play. Jak to vypadá, změny se nyní začínají objevovat všem. Nový vzhled se objevil i na redakčních telefonech, pojďme se na něj podívat blíže.

V sekci Moje aplikace konečně existuje řazení

Nově můžeme vidět, že záložka “Aktualizace” má vlastní místo v menu, dále se přejmenovala záložka „Vše“ na “Knihovna”, nechybí ani “Beta”. V záložce „Instalováno“ konečně máme možnost své aplikace třídit podle velikosti, posledního použití, poslední aktualizace nebo abecedně.

Další výhoda je v tom, že je nyní jednodušší aktualizovat pouze některé aplikace. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko aktualizovat přímo v hlavním menu a není potřeba chodit přímo do nabídky aplikace. Dále je mnohem přehlednější instalace aplikací, pokud jich chcete instalovat více naráz. Mezi poslední novinky patří to, že kontrola aktualizací jde spustit manuálně i pomocí tlačítka a není potřeba vypínat a zapínat Google Play.

Nová verze se zapíná na straně serveru. My jsme v redakci největší úspěch měli s jednoduchým restartováním telefonu, kdy jsme po naběhnutí telefonu již měli nový vzhled aktivovaný.

Jak se vám líbí nová sekce Moje aplikace a hry?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)