Druhá generace Pixel Watch se zlepší minimálně dvou klíčových oblastech. Máme se na co těšit

Google Pixel Watch
  • Google chce letos ukázat druhou generaci Pixel Watch
  • Hodinky mají dostat větší displej
  • Dočkáme se i mnohem výkonnějšího čipu

Hodinky Google Pixel Watch patřily k nejočekávanější nositelné elektronice (nejen) loňského roku. Jak to celé dopadlo si můžete přečíst v naší recenzi, je ale jasné, že má Google co dohánět. Chyby první generace se prý chystá napravit už tento rok, jelikož s řadou Google Pixel 8 má uvést také Pixel Watch 2.

První spekulace naznačují, že by se hodinky po designové stránce neměly příliš lišit od první generace. Očekává se, že Google ztenčí rámečky okolo displeje, což by rozhodně bylo na místě a zároveň se nám tímto krokem zvětší displej. Velká změna má pak nastat v útrobách. Starý Exynos 9110 má nahradit Snapdragon W5+ od Qualcommu. Oproti dnes již pět let starému čipu od Samsungu to bude přímo obří změna, která bude mít určitě dopad nejen na plynulost, ale také na výdrž baterie.

Pokud bychom měli vycházet z historie, dojde k představení v říjnu, spolu s vlajkovými telefony Pixel 8. Teoreticky by nás na ně však americký gigant mohl nalákat již ve středu na akci Google I/O.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké chytré hodinky používáte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)