Známe evropské ceny Pixel Watch 2. Přijdou v LTE i Wi-Fi verzi

pixel watch
  • Už ve středu Google představí své nové produkty 
  • Kromě Pixelů 8 se ukážou také hodinky Pixel Watch 2 
  • Nyní unikly evropské ceny Wi-Fi i LTE verze

Řada Pixel 8 a hodinky Pixel Watch 2 budou oficiálně představeny již 4. října, tedy ve středu. Americký gigant si tradičně nepohlídal téměř nic a kromě renderů, které unikají běžně i ostatním výrobcům, si nechal utéct také oficiální prospekty, videa a ceny. V tomto týdnu unikly ceny řady Pixel 8 a nyní známe také evropskou cenu hodinek Pixel Watch 2.

Podle francouzského magazínu Dealabs, budou hodinky Pixel Watch 2 dostupné ve dvou variantách – WiFi a LTE. Model s WiFi bude mít cenovku 399 eur (asi 9 700 korun), zatímco variantu s LTE konektivitou si Google nacenil na 449 eur (asi 11 000 korun). Ve srovnání s první generací jsou nové hodinky o 20 eur dražší, nabídnou ale také mnohem lepší výbavu.

pixel watch 2

Jednou z té nejvýznamnější je vylepšený snímač srdečního tepu od společnosti Fitbit. Díky němu budou hodinky schopny poskytovat přesnější údaje o srdečním tepu a také rozpoznat úroveň stresu. Kromě toho můžeme počítat také s mnohem výkonnějším čipem Snapdragon W5+ Gen1 od Qualcommu, který je nejen schopnější, ale také není tak náročný, takže bychom se mohli dočkat zlepšení výdrže baterie, která je u první generace tristní, jak jste se mohli dočíst v naší recenzi.

Dáte šanci druhé generaci hodinek od Googlu?

Zdroj: gizmochina.com, notebookcheck.com, dealabs.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)