Unikají detailní snímky Pixelu Fold! Bude nejhezčím ohebným mobilem?

google pixel fold rendery únik
  • Google Pixel Fold se odhaluje na oficiálně vypadajících renderech
  • Telefon připomíná Oppo Find N
  • V černé variantě vypadá naprosto fantasticky

V posledních několika týdnech se s informacemi ohledně nových Google telefonů roztrhl pytel. Odlehčený Pixel 7a se už ani nemusí oficiálně uvádět. Víme o něm 99 % informací a pomalu se tedy začala ubírat pozornost na ohebný Pixel Fold, který půjde přímo proti Z Foldu od Samsungu, X Foldu od viva nebo Oppo Find N2.

Rendery Pixelu Fold pocházejí od Evan Blasse (evleaks), který nás svými výtvory obohacuje několikrát do roka a pracuje právě s uniklými informacemi. Nejde tedy o žádný náhodný výplod jeho fantazie. Tyto rendery navíc vypadají jako oficiální a Google je teoreticky může použít pro své marketingové účely. V případě, že budeme pracovat s myšlenkou, že jde skutečně o reálný vzhled telefonu musíme už teď před Googlem smeknout. Zařízení totiž vypadá naprosto fantasticky.

Na prvním renderu je telefon zavřený a odhaluje vnější pant a displej, který má na poměry ohebných telefonů poměrně tenké rámečky. Displej bude mít rovněž tradičnější poměr stran, než třeba zmíněný Z Fold od Samsungu. Celkově je zařízení podobá ohebnému počinu od firmy Oppo, který jsme pro vás před nějakým časem recenzovali. Zadní strana si pak zachová design z ostatních novější Pixelů. K oficiálnímu představení má dojít už 10. května na konferenci Google I/O.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na Pixel Fold?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)