Google se toho nebojí. Ohebný Pixel má jít přímo proti Samsungu

Google Pixel Fold

Google Pixel Fold je aktuálně zřejmě tím nejočekávanějším ohebným telefonem. Americký gigant na něm pracuje už několik let a letos bychom se měli konečně dočkat oficiálního uvedení. Nejnovější únik dokonce tvrdí, že půjde Google přímo proti Samsungu a mobil představí v podobný čas, jako právě jihokorejská konkurence.

Google Pixel Fold má zamířit do sériové výroby v červenci, tedy ve třetím čtvrtletí letošního roku. Zřejmě víte, že Samsung bude letos už pátým rokem představovat Galaxy Z Fold5 tradičně v srpnu. Oba dva telefony tedy půjdou jak konstrukcí, tak výbavou, cenou a datem představení proti sobě.

Google Pixel Fold – FIRST LOOK

Google Pixel Fold - FIRST LOOK

Model od Googlu má nabídnout 7,57palcový OLED panel uvnitř a 5,6palcový OLED v zavřeném stavu. Ze strany Googlu je to poměrně odvážný krok. Podle dostupných informací má totiž Pixel Fold stát podobně, jako právě nový Galaxy Z Fold.

Jak se těšíte na Google Pixel Fold?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)