Cena za Pixel Fold už není tajemstvím. Bude nižší, než se čekalo

Google Pixel Fold cena

Skládací telefon od Googlu je projektem, o kterém víme už několik let. V minulosti jsme vám ohledně telefonu Pixel Fold přinesli několik zajímavých informací, dokonce byl spatřen před nějakým časem na veřejnosti. Nyní se leaker Yohesh Brar rozpovídal o ceně.

Ten naznačil, že cena ohebného mobilu Pixel Fold se bude pohybovat v rozmezí 1 300 až 1 500 dolarů, což je asi 29 000 – 34 000 korun. Pokud se tyto informace ukážou jako pravdivé, bude Pixel Fold značně levnější, než třeba řada Galaxy Z Fold od Samsungu a vzhledem k tomu, že jihokorejská firma neplánuje své telefony nějak razantně zlevnit, bude model od Googlu velkým konkurentem. Leaker rovněž prozradil, že se novinka ukáže na konferenci Google I/O, která se bude konat někdy v květnu. Vedle Pixel Foldu se dočkáme také odhalení Pixelu 7a.

Pixel Fold ohebný koncept

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvá cena ohebného Pixelu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)