TOPlist

Tohle je prý reálný Pixel Fold poprvé vyfocený na veřejnosti

Google Pixel Fold reálné fotografie na veřejnosti únik spekulace

Už je to nějaký ten pátek, co čekáme na nějaké oficiální informace o prvním skládacím telefonu značky Google Pixel. Zatímco nový tablet americká firma klidně ukázala několikrát i bez bližších specifikací, pravděpodobně probíhající produkci mobilu s ohebnou obrazovkou tají. Ne tak ale některé informace, které prosakují na internet. Teď se na Redditu dokonce objevily snímky, na kterých má být údajně reálný Pixel Fold při používání na veřejnosti.

Jak už to tak u podobných fotek bývá, i tyto pocházejí z vlaku. Konkrétně z jednoho v New Yorku. Autor snímků tvrdí, že na nich zachytil zaměstnance Googlu, který s sebou měl Pixel Fold a sledoval na něm YouTube video. Evidentně ohebný telefon měl prý tmavě modrou až černou barvu a přesto, že se jeho uživatel snažil celkový design zakrýt, považuje jej autor fotek za skládací Pixel.

Věrohodnost dost nekvalitních snímků a tvrzení, že jde právě o očekávaný flexibilní mobil od firmy Google, je hodně na vodě. Nebylo by to ale poprvé, co takto skutečně reálná podoba nějakého smartphonu utekla. V diskuzi na Redditu padají zmínky o tom, že zaměstnanci Googlu již skutečně ohebný Pixel testují od loňského prosince.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Myslíte, že už zaměstnanci Googlu používají reálný Pixel Fold?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)