Google Pixel Buds jdou oficiálně do prodeje. Dostal Android svou verzi AirPods?

google pixel buds

Google oficiálně představil sluchátka Google Pixel Buds druhé generace spolu s oznámením vlajkové lodě Google Pixel 4. Půl roku se nic kolem nich nedělo a nyní jdou konečně do prodeje. První zahraniční recenze jsou vesměs pozitivní až na pár drobných detailů. Co tedy Pixel Buds nabídnou a kolik za ně vlastně zaplatíme?

Google Pixel Buds jdou oficiálně do prodeje

První generace sluchátek od Googlu nebyla příliš oblíbená. Sluchátka jsou totiž navzájem propojená kabelem a nelze tak označovat jako opravdu bezdrátová. Společnost se však u druhé generace přizpůsobila aktuálnímu trendu a vytvořila plně bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem ve tvaru vajíčka. K Android zařízení je můžete připojit skrz funkci “Fast Pair”. Stačí je otevřít poblíž některého zařízení. Podobnou funkci můžeme znát také z iOS a AirPods.

google pixel buds oficiálně

Stejně jako předchůdce vám i tento model umožní ovládat Google Asistenta. Dokonce lze v reálném čase překládat do desítek různých jazyků. Tato funkce se sice taktéž objevila již u první generace, ovšem tam působila poměrně neohrabaně a použití v praxi nebylo příjemné. S prvním updatem má přijít také funkce Find My Device, která ukáže poslední polohu vašich sluchátek.

Google Pixel Buds Review: WAY Better!

Google Pixel Buds Review: WAY Better!

Pixel Buds jsou k dispozici v USA za 179 dolarů (asi 4 500 korun bez daně) a aktuálně jsou dostupné pouze v barevné variantě “Clear White”. Další barevné variaty “Oh So Orange”, “Quite Mint” či “Almost Black” budou k dispozici v následujících měsících.

Přemýšlíte nad koupí Google Pixel Buds?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)