TOPlist

Uniká finální design Pixelu 8a! Podívejte se na všechny barvy

google pixel 8a
  • Google plánuje vydat jako každý rok a-verzi aktuálních telefonů
  • Většina parametrů je už známa z úniků
  • Pro ty, kdo dají na vzhled, přinášíme seznam barev

O tom, že Google chystá vydání telefonu Pixel 8a, si štěbetají vrabci na střechách a není to žádné tajemství. Dokonce už byl několikrát spatřen a vyfocen. Ale kruciální otázka našich čtenářek zůstala nezodpovězena: bude se hodit barvou k mé kabelce?

Google Pixel 8a

Naštěstí už je i tato záhada objasněna a můžete nakupovat módní doplňky na léto. Google Pixel dorazí ve čtyřech barvách, a to v černé, zelené, bílé a modré. Aby se lépe prodával, bude se jim říkat: Obsidian, Mint, Porcelain a nakonec Bay. Za mě pořád dobré, konkurence nás trápí slohovkami a děsím se, až dorazí telefon v „titanium space sky ultra dark blue“ nebo tak něco.

Dostupnost

Kdy se na tu parádu můžeme těšit, Podle předchozích zkušeností se očekává oznámení na Google I/O v květnu, reálná dostupnost by neměla příliš zaostat za tímto datem. Otázkou se, jak rychle a za jakou cenu se objeví v českých obchodech.

Výbava

Očekáváme, že Google Pixel 8a bude mít opět 6,1palcový FHD+ 90Hz displej s procesorem Tensor G3, který debutoval v Pixelu 8 loni na podzim.  Baterie bude mít pravděpodobně kapacitu 4500 mAh.

google pixel 8aGoogle Pixel 8a

Hlavní fotoaparát by měl být postaven na 64megapixelovém snímači, zatímco ultraširokoúhlý fotoaparát bude mít 13 megapixelů. Google v loňském roce masivně upgradoval fotoaparáty na Pixelu 7a, takže letos neočekáváme žádné zásadní hardwarová vylepšení.

Která barva se vám líbí, a proč je to právě černá?

Zdroj: Android Headlines

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)