TOPlist

Evropské ceny řady Pixel 8 už nejsou tajemstvím. Google se snad zbláznil

Pixel 7 Pro
  • Telefony Google Pixel 8 se nám odhalí již 4. října
  • Nyní leaker odhalil jejich evropské ceny
  • Meziročně se americké mobily výrazně zdraží

Už za měsíc, konkrétně 4. října nám Google ukáže řadu nových produktů v čele s telefony Google Pixel 8. Díky únikům máme už nyní klíčové specifikace, ale také rendery a dokonce jeden oficiální obrázek, díky němuž si lze udělat obrázek o tom, co si pro nás americký gigant chystá. Nyní jeden z leakerů zveřejnil také evropské ceny, které neudělají radost snad nikomu. Google má své telefony totiž podstatně zdražit.

Předpokládané ceny řady Google Pixel 8

Pokud se tyto informace ukáží jako pravdivé, bude stát Pixel 8 se 128GB úložištěm 874 eur (asi 21 000 korun), zatímco 256GB varianta vyjde na 949 eur (asi 23 000 korun). V případě Pixelu 8 Pro budete muset z peněženky vytáhnout hned 1235 eur (asi 30 000 korun) za 128GB úložiště a 1309 eur (asi 31 500 korun) za 256GB verzi.

Pokud si to porovnáme s cenami Pixelu 7, který byl uveden na trh za 650 eur (asi 15 700 korun), je zřejmé, že Google zamýšlí učinit značný cenový skok. Cena Pixelu 8 Pro jsou ještě více znatelná, pokud vezmeme v potaz, že Pixel 7 Pro byl uveden na trh za 900 eur (asi 22 000 korun). Základní varianta bude tedy ještě dražší než Pro verze před rokem, ta se přiblíží cenám nejdražších vlajek na trhu jako je Ultra od Samsungu či Pro verze iPhonu.

Co se týče barevných variant, Pixel 8 bude dostupný ve čtyřech verzích: Hazel, Obsidian, Rose a Mint. Pixel 8 Pro nabídne barvy Bay, Obsidian, Porcelain a Mint. Nově si můžete přečíst finální evropské ceny Pixelů 8 v naší recenzi.

Co říkáte na předpokládané ceny nových Pixelů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)