Nové Pixely se snad ani nemusí představovat. Unikly oficiální materiály a další rendery

google pixel 8 pro pixel watch 2
  • Google neuhlídal oficiální rendery a specifikace nadcházejících telefonů
  • Na renderech lze spatřit také druhou generaci hodinek Pixel Watch
  • Všechny novinky americká firma představí už 4. října

Na začátku tohoto týdne unikly barevné varianty telefonů Google Pixel 8 a také evropské ceny. Pokud jste si mysleli, že o nadcházejících amerických telefonech už nemůže uniknout více informací, byli jste na omylu. Leaker Evan Blass se s námi totiž podělil o propagační snímky a také tabulku se specifikacemi. Už teď je tedy více než jasné, co od nových Pixelů čekat.

V tabulce můžeme vidět čtveřici telefonů, kterou Google bude pravděpodobně nabízet poté, co novou řadu představí. Konkrétně se jedná o Pixel 8 Pro, Pixel 8, Pixel 7 a Pixel 7a. Mimo všeobecných specifikací tabulka prozrazuje také přítomnost  teploměru u Pro varianty, což byla dlouho spekulovaná věc.

pixel produkty únik

Kromě toho se můžeme těšit na dvojici 48Mpx snímačů, jedním z nich bude ultraširoký fotoaparát, druhým pak teleobjektiv s 5x optickým zoomem, což je stejná hodnota, kterou se může pochlubit třeba u nás nedávno recenzovaný iPhone 15 Pro Max.

pixel watch 2

Na oficiálních snímcích lze spatřit také hodinky Pixel Watch 2, které dostanou čipset od Qualcommu. K oficiálnímu představení novinek od Googlu dojde už 4. října, takže pokud vás některý z nových produktů zajímá, nezapomeňte ve středu večer sledovat náš web.

Na který Google produkt se nejvíce těšíte?

Zdroj: Evan Blass, GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)