Chcete Pixel 7a? Můžete si ho koupit už teď, ceně ale neuvěříte

Google Pixel 7a ebay

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o úniku renderů chystaného telefonu od Googlu, Pixelu 7a. Americká firma je známá tím, že se jí informace o chystaném hardwaru, především právě telefonech nedaří držet pod pokličkou. Nyní se ale stalo něco, co čekal málokdo. Pixel 7a, respektive jeho prototyp je totiž k zakoupení na eBay.

Jistý uživatel nikoskom-94 se rozhodl prodat prototyp Pixelu 7a a to ještě před oficiálním představením. Na fotografiích můžeme vidět stejný design, který známe z renderů, ale s jednou malou anomálií. Místo loga “G” společnosti Google je na zadní straně něco, co vypadá jako silueta Pac-Mana, což je zajímavé.

Co ale není tolik zajímavé je rozhodně cena. Neuvěřitelných 5 000 dolarů (asi 113 000 korun) je přemrštěná částka za telefon, který by měl startovat na ceně okolo 500 dolarů (asi 11 300 korun). Nepřekvapivě nebyl nikdo ochoten zaplatit takovou částku, takže se inzerát objevil na eBay znovu, tentokrát byla cena stanovena na 2 500 dolarů, tedy stále neskutečných 56 500 korun. Nikdo opět neprojevil žádný zájem. Nicméně v tuto chvíli je opět k dostání za 2 550 dolarů, takže pokud náhodou nevíte co s penězi, může být váš. Nabídka končí tuto sobotu. Telefon má být představen v květnu na konferenci Google I/O 2023. Kromě Pixelu 7a by mohl být uveden také Pixel Tablet či dokonce ohebný Pixel Fold.

pixel 7a prototyp ebay cena

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na konferenci Google I/O?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)