TOPlist

Pixel 7a uniká na několika detailních fotografiích. Od klasického modelu je k nerozeznání

pixel 7a únik

Minulý týden jsme vám přinesli informaci o tom, že se na internet dostala první reálná fotografie telefonu Google Pixel 7a. Nyní však unikla hromada dalších fotek, které jsou mnohem detailnější.

Tyto fotografie vyobrazují Pixel 7a v černé variantě a na první pohled byste jej těžko rozeznali od klasického Pixelu 7. Všimnout si lze snad jen o něco málo tlustších rámečků. Tento konkrétní telefon disponuje 8 GB LPDDR5 RAM a 128GB úložištěm, pravděpodobně typu UFS 3.1. Zadní strana sice vypadá skleněně, avšak půjde s největší pravděpodobností o plast, stejně jako tomu bylo u Pixelu 6a. To ale ničemu zásadně nevadí.

Pixel 7a klíčové specifikace:

  • 6,1″ OLED, Full HD+ rozlišení, 90Hz frekvence
  • Google Tensor G2
  • 8 GB RAM LPDDR5
  • 128GB úložiště UFS 3.1
  • 64Mpx hlavní fotoaparát Sony IMX787
  • přítomnost bezdrátového nabíjení

Otázkou zůstává, na kolik si bude americká firma telefon cenit. Pokud by však zachovala cenu 459 EUR (asi 11 000 korun), šlo by o velice zajímavý kousek se solidním poměrem ceny a výkonu. Ostatně letos bude vyšší střední třída zvlášť zajímavá. Už za pár dní představí Samsung očekávaný Galaxy A54, OnePlus chystá velice slibný Nord 3 a Xiaomi zase třeba POCO F5 Pro.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na další odlehčený Pixel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)