Zajímavá sleva na telefon Google Pixel 4a 5G. Využijete ji?

google pixel 4a 5g

Telefon Google Pixel 4a 5G je rozhodně povedeným modelem a nyní je na něj navíc zajímavá sleva. Pokud tak hledáte nový telefon, měli byste zbystřit. Na německém Google Store je totiž k mání za 399 EUR, normálně přitom vyjde na 499 EUR.

Google Pixel 4a 5G – zajímavá sleva

Telefony Google Pixel vynikají zejména čistým operačním systémem Android, ale třeba také vynikajícími fotoaparáty. Na Google Pixel 4a a Google Pixel 5 jsme dělali poměrně nedávno recenzi, takže pokud nad koupí přemýšlíte, doporučujeme si je pročíst. Model Pixel 4a 5G sedí někde mezi těmito dvěma telefony a nabízí oproti 4a modelu Snapdragon 765G a větší displej. Pixel 5 má pak 90 Hz frekvenci displeje, hliníkové tělo, 8 GB RAM a o něco užší rámečky.

google pixel 4a 5g

Obecně si ale lidé Pixel 4a 5G chválí a to právě proto, že je na ně třeba displej klasického Pixelu 4a příliš malý, ale Pixel 5 už moc drahý. Jedná se tak o ideální kompromis v poměru cena/výkon. Pokud tedy nad tímto telefonem přemýšlíte, mrkněte se na náš návod, kde popisujeme jak objednat hardware z německého Google Store k nám.

Co na tuto cenu říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)