Google Now si brzy zapamatuje a prozradí, kde parkujete (spekulace)

google-now-parkovani-2

Velmi šikovný pomocník Google Now sídlí již nějaký ten pátek v každém Androidu (přesněji od verze 4.1) a pravidelně se dočkává nových funkcí. O co se jedná? Google Now představuje nejen vyhledávání, ale také automatickou nápovědu, rádce a dokáže vás rovněž upozornit na spoustu užitečných událostí. Je vedle vás povedená mexická restaurace? Jsou na trase domů nějaké nehody či nestandardní dopravní situace? Stíháte váš let? Na tyto a spoustu dalších otázek dokáže Google Now hbitě reagovat, a to přímo z prostředí mobilního telefonu.

Google_Now_Cards

Jednotlivé funkce přibývají a Google Now je stále chytřejší a chytřejší. Server Android Police předpovídá, že bychom se mohli v Google Now brzy dočkat další fičury. Pokud často jezdíte autem, určitě jste několikrát narazili na nepříjemný problém – kde jsem zaparkoval a kde mám vlastně auto? S tím by vám již brzy mohl právě Google Now pomoci, neboť si bude pamatovat polohu vašeho auta a čas, kdy jste zaparkoval. Snadno se tak dopravíte zpět k automobilu nebo si zkontrolujete, kolik budete platit za parkovné. Zní to dobře, že?

google-now-parkovani

Alternativy k parkování v Google Now existují již dnes

Implementace podobné funkce rozhodně není složitá a možná bychom se jí přeci jen dočkat mohli. Jak ale upozorňuje samotný nadpis – jedná se zatím pouze o spekulaci, a tak nám nakonec může Google nastavit záda. Nemusíme smutnit – pokud by někoho tato možnost ohromila, může sáhnout po alternativních aplikacích, které to umí již dnes.

d4cb6f946ce1ea07a6b1c208f14d4ec3?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)