Aplikace Google Hodiny už má miliardu stažení na Google Play. Co umi?

Google Hodiny v Obchodě Play

Google Hodiny jsou možná vůbec nejpoužívanější aplikace svého druhu na světě. Googlu se podařilo v průběhu let z obyčejné aplikace hodin vytvořit výborného pomocníka s mnoha integracemi v Androidu a chytrými funkcemi. Proč mají Google Hodiny už miliardu stažení v Obchodě Play??

Aplikace Google Hodiny dosáhla v Obchodě Play působivého milníku, kdy překonala miliardu stažení. Aplikace je samozřejmě předinstalovaná v mnoha telefonech, ale řada výrobců stejně navíc přidává svoji vlastní aplikaci, kterou primárně uživatelům nabízí. Přitom Google Hodiny se v průběhu let naučily některé opravdu užitečné kousky.

Clock
Clock

Kromě obligátních funkcí jako jsou stopky, budík a minutka toho aplikace zvládá dnes už mnohem víc. Dokáže vás například uspávat pomocí relaxačních zvuků jako je zvuk vln nebo meditační hudba. Díky integraci Spotify a YouTube Music můžete k tomuto účelu použít i skladby dle vlastního výběru. Vaší oblíbenou písničkou se můžete samozřejmě i ráno budit. Pokud cestujete do jiného časového pásma, tak aplikace také sama dokáže změnit čas. Všechny nastavení a data z aplikace Google Hodiny se také zálohují v rámci zálohy telefonu na Google servery, takže při přechodu do nového zařízení nemusíte svoje budíky znovu nastavovat.

Jakou používáte aplikaci pro hodiny a budík?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)