Google Glass v Alze už příští týden – přijď si je vyzkoušet taky!

Google Glass aplikace Emotient 1

Náš portál se snaží, být vám čtenářům stále blíž a blíž. Proto se množí aktivity, kde nás můžete potkat, prohodit s námi pár slov nebo se zeptat na to, co vás zajímá. Tradičně jsme vyzbrojeni těmi nejmodernějšími technologiemi, které vám chceme ukázat. V příštím týdnu od 5. června 13:00 hod. do 7. června se s námi můžete potkat v Praze v holešovickém Alza Showroomu. Svět Androida bude mít na místě svůj stánek.

google-glass

 

Jestli jste si ještě neosahali brýle zítřka, Google Glass, máte jedinečnou příležitost. Budeme s sebou mít rovnou dvoje. Kromě předvedení, při němž vám brýle půjčíme, bude připraven náš fotograf, kterým se budete moct nechat vyfotit. Fotky obratem zašleme na váš e-mail nebo sociální síť. Navíc pro vás každou hodinu bude připravena interaktivní přednáška, při které vás vtáhneme do děje a ukážeme Google Glass v praxi.

Proč přijít?

  • Osaháte si technologii, která není běžně dostupná.
  • Zúčastníte se interaktivní přednášky.
  • Pochlubíte se přátelům cool fotkou.

Google-Glass-Update

Zajímalo vás, jaké je natáčet nebo fotit z pohledu svých očí neboli první osoby? Jaké je ovládat chytré brýle hlasovými povely? Umíte si představit řídit podle navigace, jež se promítá přímo před vás? O Google Glass se toho napsala již spousta, ale pocit z jejich užívání dokáže papír zprostředkovat jen sotva. Proto neváhejte a příští čtvrtek, pátek nebo sobotu za námi do Alzy v Holešovicích zaskočte. Technologii zítřka můžete vyzkoušet již příští týden!

Podívejte se, co Google Glass umí dnes.

http://youtu.be/v1uyQZNg2vE

 

A co budou umět třeba zítra.

Google Glass 2.0: What If We Had Glass?

Google Glass 2.0: What If We Had Glass?

 

Těšíme se na vás! Tým Svět Androida a Alza.cz.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)