TOPlist

GOkey: Nabíječka, kabel, lokátor a paměť v jednom

GOkey5

Často hledáte telefon, nestačí vám energie z baterie a navíc stále potřebujete Flash disk a MicroUSB kabel nosit s sebou? Máme pro vás řešení – šikovné příslušenství GOkey, které v sobě všechny zmiňované funkce ukrývá. GOkey poslouží jako nabíječka s kapacitou baterie 400 mAh (úroveň baterie lze zobrazit zatřesením), skrývá ve svých útrobách rovněž USB kabel, Flash Disk s pamětí 8/16/32 GB a Bluetooth konektivitu, díky které je možné rozeznít telefon či naopak telefonem Gokey. Vše je navíc zabaleno do praktického kabátku, který můžete nosit stále při sobě.

gokey

gokey-3

GOkey může posloužit také jako vzdálené ovládací tlačítko, na které lze díky aplikaci „nabindovat“ několik užitečných funkcí – pořídit video, fotografie, přepnout písničku, přijmout hovor a další. Toto zajímavé příslušenství se objevilo na serveru indiegogo.com a již mnohonásobně překročilo částku, kterou bylo potřeba vybrat pro začátek výroby a oficiální prodej. A kolik tento užitečný doplněk stojí? Na serveru indiegogo lze chytré příslušenství předobjednat za následující ceny:

  • 8GB varianta – 59 dolarů (cca 1200 Kč)
  • 16GB varianta – 69 dolarů (cca 1400 Kč)
  • 32GB varianta – 79 dolarů (cca 1600 Kč)

gokey-2

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)