GBox: Nový způsob, jak mít Google služby v Huawei mobilu

GBox Huawei Google služby aplikace

Pokud jste si v posledních několika letech pořídili Huawei telefon, případně o tom uvažujete, pravděpodobně jste seznámení s tím, že v zařízeních této značky (a v některých starších zařízeních značky Honor) nejsou Mobilní služby Google (GMS) a také Google aplikace. Od doby, kdy se na trh začaly dostávat telefony či tablety s tímto omezením, vzniklo již několik alternativních metod, jak se mu vyhnout. Jak najdete i v našem návodu, nejefektivnější je v tuto chvíli nástroj Gspace. Nebo není? Nedávno se objevila novinka jménem GBox.

“GBox je aplikace, která poskytuje řadu funkcí, včetně ochrany soukromí a možnosti spouštět více kopií aplikace. Jejím prostřednictvím můžete používat aplikace, které se spoléhají na GMS i v zařízeních, která GMS nepodporují. Po jednorázové instalaci můžete využívat funkce aplikace GBox na všech telefonech se systémem Android,” stojí v popisu zajímavého nástroje, který je svou funkčností podobný právě staršímu Gspace, ale přesto se technicky mírně liší.

How to use GBox?

How to use GBox?

Novinka zatím podle všeho podporuje jen omezené množství Google aplikací a nejdou přidávat další dle libosti, ale to se má snad brzy změnit. Nástroj určitě proklepneme a o zkušenosti se podělíme. Pokud už ho máte vyzkoušený ve svém Huawei mobilu, klidně napište své dojmy do komentáře.

Už jste zkoušeli dostat Google služby do Huawei mobilu? Jak?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)