Jak dopadl Galaxy Z Flip u JerryRigEverything? Displej poškrábete i vlastním nehtem

galaxy z flip jerryrigeverything

Samsung Galaxy Z Flip je vůbec prvním skládacím telefonem se skleněným displejem, ovšem díky ochranné vrstvě je povrch, kterého se dotýkáte plastový, což ostatně ukazuje i Zack Nelson z kanálu JerryRigEverything. Ten si ho vzal totiž tradičně na starost a telefon pořádně potrápil. Obstál tedy v tomto testu?

Na začátku se Zack pustil do testu odolnosti displeje. Ten dopadl přímo katastrofálně. Výrazné a hluboké škrábance můžeme vidět již na první úrovni. Zackovi se dokonce povedlo udělat do displeje rýhu vlastním nehtem. Pokud tedy máte dlouhé nehty a plánujete si telefon koupit, dejte si extra pozor.

Samsung Galaxy Z Flip Durability Test – Fake Folding Glass?!

Samsung Galaxy Z Flip Durability Test – Fake Folding Glass?!

Během testu Zack uvažuje o tom, jaký materiál displej využívá. Zmiňuje se o hybridním materiálu, tedy o plastu, který je “naplněný” sklem pro zvýšení trvanlivosti. Dle slov Samsungu se však jedná o skleněný displej, který končí méně odolnou ochrannou vrstvou. Zackovi se telefon podařilo samozřejmě také ohnout, ale to mohl každý čekat. Každému, kdo o telefonu přemýšlí doporučujeme, aby se na video podíval. Displej bude totiž vyžadovat nadstandardní péči. V košíku by tedy neměl chybět kvalitní mikrovlákenný hadřík a stlačený vzduch.

Co říkáte na výsledek Galaxy Z Flip u JerryRigEverything?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)