Uniklé snímky odhalují několik zajímavých novinek ke Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3 uniklé snímky

Nebude to dlouho trvat a korejský Samsung vyšle na trh nové přístroje s ohebným displejem. Je v podstatě veřejným tajemstvím, že půjde nejspíš o další supermoderní “véčko” Galaxy Z Flip 3 (za “dvojku” prý bude považován 5G model původního Flipu) a prémiový manažerský Galaxy Z Fold 3. K tomu možná navíc i tablet, dokonce s dvojitým skládáním, o kterém se v posledních dnech mluví. Nyní je to však právě Galaxy Z Flip 3, ke kterému před pár hodinami na veřejnost vyplavaly zajímavé uniklé snímky.

Na Twitteru se objevilo několik výstřižků z videa, které by mělo představovat oficiální propagační materiály k tomuto ohebnému mobilu. Na první pohled z nich odhalíme barvy, mezi které má patřit zelená, bílá, fialová a šedá. Screenshoty dále ukazují zvětšený vnější displej, který zvládne zobrazit například i textovou zprávu. Vedle něj se nachází dvojitý fotoaparát. První uniklé snímky k telefonu Samsung Galaxy Z Flip 3 odhalují taktéž použití standardu Gorilla Glass Victus, což je známka špičkové odolnosti.

Co říkáte na odhalený design?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)