Přijdou prémiové Galaxy Watch o svou ikonickou vlastnost?

Samsung Galaxy Watch5 otočná luneta spekulace

Dá se očekávat, že společnost Samsung v rámci nadcházející letní prezentace Galaxy Unpacked představí mimo jiné i nové chytré hodinky. Dokonce kolují zvěsti i o tom, že nedojde jen k prodloužení série modelem Galaxy Watch5 (ve dvou různých velikostech), ale také k uvedení modelu Galaxy Watch5 Pro. Zejména souvislosti s ním se nyní rozjely debaty o tom, zda náhodou Samsung nepřipraví své prémiové hodinky o ikonický prvek. Ve hře je prý otočná luneta a její budoucnost.

Již dřívější debaty a také úniky z registračních dokumentů ukazovaly na to, že Samsung hodlá po několika letech úpění uživatelů vybavit hodinky o dost “silnějšími” bateriemi. Kapacitně větší články by pochopitelně vyžadovaly více místa a tak se hned začalo mluvit o tom, že korejský gigant může u svých vlajkových hodinek oželet pohyblivou ovládací lunetu.

Tyto domněnky nyní přiživila debata mezi Twitter uživateli Alvinem (@sondesix) a tipérem Ice Universe (@UniverseIce). První jmenovaný ve svém příspěvku nejprve doufá v zachování lunety a v druhé části věří, že budou hodinky představovat velký upgrade oproti předchozí generaci. Následovala odpověď “bohužel, Galaxy Watch5 Pro tě zklamou“, kterou je kvůli nejednoznačnosti možné interpretovat dvojím způsobem.

Další údaje skutečně nahrávají tomu, že by otočná luneta mohla minimálně z některých nejdražších variant Galaxy Watch zmizet (nepočítaje rozměrově menší modely, které ji nemají ani teď). Sáhne Samsung k tomuto radikálnímu kroku? Kapacita baterie je jednou z největších slabin Galaxy hodinek, ale je potřeba kvůli ní obětovat poznávací prvek celé řady a současně parádní způsob ovládání?

Jak moc by vám chyběla otočná luneta?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)