Stahujte! Galaxy Watch4 a 5 dostávají v Česku nový systém One UI 5 Watch s Wear OS 4

galaxy watch aktualizace
  • Hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 dostávají novou aktualizaci
  • Ta zahrnuje systém Wear OS 4 postavený okolo nadstavby One UI 5 Watch
  • V tuto chvíli se šíří konečně už i v Evropě

Společnost Samsung začala v polovině srpna rozesílat aktualizaci se systémem One UI 5 Watch na hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch4. Až dodnes se však nový update šířil jen v USA a Jižní Koreji, což se dnes mění, jelikož jihokorejský gigant začal s rozesíláním i v Evropě.

One UI 5 s Wear OS 4 míří na starší Galaxy Watch

Nadstavba One UI 5 Watch se systémem Wear OS 4 je tedy nyní dostupná na hodinkách Galaxy Watch5, Galaxy Watch5 Pro, Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic. Jednou z (alespoň pro nás) nejvýznamnějších novinek je možnost přenášení hodinek mezi různými telefony bez nutnosti resetu, což byl doteď při testování několika telefonů docela problém. Mezi další zajímavé funkce patří možnost regulování hlasitosti hovoru přímo z hodinek, za zmínku stojí také novinky v Samsung Health, například vylepšené měření spánku a nové funkce kouče, personalizované zóny srdečního tepu při běhu nebo automatické rozpoznání jízdy na kole.

Aktualizaci lze snadno nainstalovat přes nastavení hodinek. Stačí jít do sekce Aktualizace softwaru v Nastavení a vybrat Stáhnout a nainstalovat. Šíří se postupně, takže může teoreticky nějakou dobu trvat než se dostane ke všem uživatelům. Na redakčních Galaxy Watch5 pro je aktualizace v době psaní článku dostupná.

Už vám dorazila nová aktualizace na hodinky Galaxy Watch?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)