Galaxy Watch3 získávají v aktualizaci novou Samsung vychytávku

Galaxy Watch3 SmartThings Find

Aktuálně nejnovější chytré hodinky od Samsungu Galaxy Watch3 dostávají aktualizaci s několika novými funkcemi. Mimo jiné je mezi nimi i podpora pro nový hledací systém SmartThings Find. Ten byl samostatně představen před několika týdny a stojí na něm například funkčnost nového lokalizačního přívěsku Galaxy SmartTag. Korejská firma tuto vlastní technologii postupně zavádí i u starších zařízení. Momentálně SmartThings Find míří právě do hodinek Galaxy Watch3. Příchod aktualizace ohlásil server TizenHelp. Balíček má cca 75 megabajtů.

Galaxy Watch3 SmartThings Find aktualizace changelog

Díky SmartThings Find v Galaxy Watch3 je možné v mobilní aplikaci najít jejich přesnou polohu. Kromě této nové funkce, která případně pomůže hodinky lokalizovat z vašeho mobilu až na 120 metrů a za pomoci ostatních uživatelů v podstatě kdekoli na světě, se v hodinkách s aktualizací objevily další novinky. Je například možné přes hodinky vyzvat přátele při společné chůzi nebo vyzkoušet nové indoorové aktivity. Systém je nyní také trochu citlivější při automatickém spouštění a pauzování aktivit.

Už jste někdy pátrali po hodinkách? Jak to dopadlo?

Zdroj: TizenHelp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)