Do starších Galaxy hodinek míří některé funkce z nejnovějších Watch3

Galaxy Watch Watch Active nové funkce

Aktuálně nejnovějšími chytrými hodinkami od Samsungu jsou Galaxy Watch3, případně o něco málo starší Watch Active2 z trochu odlišné série. Společně pochopitelně disponují těmi nejpokročilejšími funkcemi, které firma nabízí. Nedávno například začaly i v Česku poskytovat funkci EKG a měření tlaku krve. Mají ale i několik dalších vychytávek, kterými předčily své předchůdce. Spousta rozdílů ale brzy zmizí, neboť do původních Galaxy Watch a Galaxy Watch Active míří nové funkce, které zatím byly doménou jen zmíněných nových modelů.

Samsung Galaxy Watch3 testování

Server TizenHelp informuje o cca 300megabajtové aktualizaci, která novinky do starších hodinek přináší. Majitelé těchto původních modelů se mohou těšit například na systém notifikací, který zvládne zobrazovat obrázky v přijatých zprávách. Dále jde o podporu AR Emoji a Bitmoji v konverzacích, nebo možnost pořizování větších snímků obrazovky díky rolování. Mezi nové funkce pro Galaxy Watch a Galaxy Watch Active patří také hlasový rádce pro sportování, kterého je možné poslouchat i přes Bluetooth sluchátka. Aktualizace momentálně putuje k uživatelům v USA a Jižní Koreji. Snad brzy dorazí i k nám.

Která z funkcí je pro vás nejzajímavější?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)