Galaxy S23 se prý nedočká této inovace. Důvodů může být několik

Řada Samsung Galaxy S23

Od představení řady Galaxy S22 uplynulo už více než 5 měsíců a už nějakou dobu slýcháme o další generaci. Ta bude s největší pravděpodobností představena tradičně příští rok v únoru a s největší pravděpodobností nepřinese jednu z největších inovací posledních měsíců.

Řada Galaxy S23 nedostane foťák pod displejem

Podle jednoho ze zdrojů, který má blízko k dodavatelům v Jižní Koreji se nadcházející vlajkové telefony nedočkají selfie kamerky pod displejem. A to i přesto, že se jihokorejské firmě podařilo tuto technologii nacpat do ohebného Galaxy Z Fold3. Zatím není jasné, proč se tak Samsung rozhodl, důvodů však může být hned několik. Tím prvním a zásadním je fakt, že výsledná kvalita fotografií není tak dobrá, jako u standardních selfie foťáků, druhým pak může být nežádoucí zvýšení ceny.

Před několika dny navíc unikla informace o tom, že telefony Galaxy S23 dostanou 12Mpx selfie fotoaparát, zatímco v Galaxy Z Fold3 se ukrývá 4Mpx snímač. Pokud se vám tedy tato technologie zamlouvá, budete si na ni zřejmě muset počkat až do roku 2024, kdy budou představeny mobily Galaxy S24.

Jaký máte názor na selfie foťáky pod displejem?

Zdroj: TechRadar, Technizo Concept

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)