Jak dopadl vlajkový mobil Galaxy S22 Ultra v testu odolnosti?

samsung galaxy s22 ultra test odolnosti jerryrigeverything

Samsung Galaxy S22 Ultra byl sice podroben testu odolnosti, o kterém jsme vás již informovali, ale tentokrát nám svůj tradiční test přináší také populární YouTube kanál JerryRigEverything, který na telefonu provedl své tradiční mučení.

Galaxy S22 Ultra v testu odolnosti

Při představování telefonu došla slova také na ochranné sklo Gorilla Glass Victus+, které jihokorejská firma vychvalovala. Ve skutečnosti však začínají být vidět viditelné škrábance již na úrovni 6 Moshovy stupnice, což je spíše průměr. Před Zackem se chtělo v útrobách telefonu schovat pero S Pen, které však po chvíli objevil a nemilosrdně jej zlomil. Nechybí samozřejmě ani test se zapalovačem, což displej přežije poměrně dobře.

Galaxy S22 Ultra Durability Test – How does the New S-Pen Work?!

Galaxy S22 Ultra Durability Test - How does the New S-Pen Work?!

Nakonec se Galaxy S22 Ultra pokusí ohnout, což se mu na rozdíl třeba od OnePlus 10 Pro 5G nepovede. Celkově tedy telefon prošel testem poměrně dobře, mírným zklamáním může být ochranné sklo, od kterého jsme i my čekali trochu více.

Přemýšlíte o koupi Galaxy S22 Ultra?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)