OnePlus 10 Pro v testu odolnosti neuspěl. Co se stalo?

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro je jedním z prvních telefonů, který dostal čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 a v Číně si jej mohou lidé už nějaký ten pátek koupit. K nám má dorazit v březnu a teoreticky bychom se mohli dočkat i základního modelu. Nicméně populární kanál JerryRigEverything se dostal k telefonu už teď a dal mu tradičně pořádně zabrat. Na začátek můžeme prozradit, že test nedopadl příliš dobře a pokud nemáte v lásce ničení elektroniky, měli byste se videu obloukem vyhnout.

OnePlus 10 Pro v testu odolnosti praskl

Test displeje nedopadl nikterak překvapivě, kde se škrábance začínají objevovat na úrovni 6 Moshovy stupnice tvrdosti. Následuje klasické mučení s řezákem a zapalovačem u displeje, ovšem překvapivá část začíná až někde za půlkou videa. Zack totiž provede svůj tradiční test ohybu. Většina dnešních telefonů jím projde bez větších problémů, ovšem OnePlus 10 Pro téměř okamžitě tlaku podlehne a poté, co uslyšíte praskání skla na zadní straně se telefon zlomí.

Somethings wrong with the OnePlus 10 Pro… – Durability Test!

Somethings wrong with the OnePlus 10 Pro... - Durability Test!

Na druhou stranu nejde o žádnou katastrofu. Pokud neplánujete svůj telefon úmyslně lámat, OnePlus 10 Pro se vám s největší pravděpodobností neohne.

Co na test odolnosti OnePlus 10 Pro říkáte?

Zdroj: JerryRigEverything

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)