Galaxy S22 a Galaxy Tab S8 jsou prý nečekaný prodejní trhák

Galaxy S22 Galaxy Tab S8 prodej

Představování produktů nové generace v rámci zavedené série s sebou vždy nevyhnutelně nese otázku, zda je nová věc lepší či zajímavější natolik, aby po ní zákazník sáhl namísto starší verze. Stejné uvažování se samozřejmě nevyhnulo ani telefonům z řady Galaxy S22 (testujeme) či tabletů Galaxy Tab S8 (máme otestováno), které korejská firma oficiálně ukázala 9. února a od té doby je nabízí v předprodeji. Jak prý dosavadní statistiky dokazují, prodejnost obou sérií je nad očekávání dobrá. V porovnání s loňskými modely rozhodně.

galaxy tab s8 galaxy s22

V rámci předobjednávek prý Samsung zaznamenal více než dvojnásobný zájem o telefony Galaxy S22 než tomu bylo u modelu Galaxy S21. Loňské vlajkové telefony na jednu stranu netáhly úplně podle představ, nicméně aktuální zprávy jsou pro společnost jistě příznivé. Zhruba 60 % ze všech objednávek se přitom týká modelu Ultra, který je tedy jasným letošním lídrem. Více než dvojnásobný byl doposud údajně i počet předobjednávek tabletu Galaxy Tab S8. Letos se tedy daří.

Pořídili jste jeden z těchto přístrojů?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)