Řada Galaxy S22 dostává v Evropě velkou aktualizaci

Galaxy S22 aktualizace

Společnost Samsung představila své telefony řady Galaxy S22 tradičně ve dvou různých variantách, co se použitého čipsetu týče. Zatímco u nás je k dostání verze s čipem Exynos 2200, třeba v USA koupíte pouze variantu s čipsetem Snapdragon 8 Gen1 a zdá se, že nová aktualizace má řešit hned několik problémů, které jihokorejskou vlajkovou loď postihly.

Evropské verze Galaxy S22 dostávají novou aktualizaci

Aktualizace se označuje jako S90xBXXU1AVCJ a má velikost přibližně 1,4 GB. Navzdory tomu, že Samsung v seznamu změn zmiňuje pouze nové bezpečnostní záplaty a celkové zlepšení stability je update poměrně velký. Teoreticky by tedy mohl řešit hned několik nepříjemných problémů, které musí někteří uživatelé řešit. Mezi nejčastější problémy patří nepřesná GPS a mizerné odladění systému One UI 4.1 a rovněž některých aplikací.

galaxy s22 aktualizace

Jestliže tedy novou vlajkovou loď máte, zkuste zkontrolovat v Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru, zda je k dispozici.

Jak jste zatím spokojeni s Galaxy S22?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)