Všechny modely Galaxy S20 budou disponovat 12 GB operační paměti RAM

galaxy s20 qualcomm snapdragon 865

Včerejší uniklé fotografie Galaxy S20 nám prozrazují, jak bude vypadat telefon zvenčí, ovšem žádné podrobnosti o hardwaru jsme se nedozvěděli. Dnes další zdroj zveřejnil kapacitu RAM paměti, která by měla být 12 GB v případě všech modelů Galaxy S20. Předchozí generace měla po 6, 8 a 12 GB v případě vlajkového modelu – Galaxy S10+.

Včera jsme vám psali, že chce Xiaomi získat prvenství v kapacitě RAM v telefonu a nadcházející Black Shark 3 5G by měl disponovat až 16 GB operační paměti. U nových vlajkových lodí od Samsungu se takové kapacity nedočkáme, ovšem již z předchozích zkušeností u Galaxy Note 10, který rovněž disponuje 12 GB RAM můžeme říci, že je tato kapacita více, než dostatečná. Je však překvapivé, že jihokorejský gigant nebude mezi telefony dělat rozdíly a nabídne u všech modelů jedinou konfiguraci RAM paměti. Takový Galaxy S10e dokonce disponuje pouze 6 GB RAM.

galaxy s20 12 gb ram

Telefony Galaxy S20 budou dále poháněny procesory Snapdragon 865 či Exynos 9830 v závislosti na regionu. Letos však Samsung použije čipy od Qualcommu ve více zemích, než je obvyklé. Napříč celou Evropou však budou verze s procesorem Exynos, což je trochu škoda. Qualcomm má totiž čipy o něco výkonnější a mnoho Evropanů se bouří a se dožadují také Snapdragonů. Trio telefonu Galaxy S20 bude představeno na události Samsung Unpacked 11. února v San Franciscu.

Co říkáte na to, že budou mít všechny Galaxy S20 12 GB RAM?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)