Bude Xiaomi Black Shark 3 5G prvním telefonem s 16 GB RAM?

xiaomi black shark 3 5g 16 gb ram

Xiaomi Black Shark je velmi úspěšnou řadou a tak není divu, že se společnost rozhodla udělat další model. Bude nazýván Black Shark 3 5G a kromě podpory nejnovějších sítí by měl mít telefon celkem unikátní prvenství, jelikož dle prvních zvěstí to bude vůbec první chytrý telefon, který bude mít 16 GB operační paměti RAM.

Je třeba uznat, že 16 GB RAM v telefonu zatím opravdu nepotřebujeme a dlouho potřebovat nebudeme. Na druhou stranu, když je takový Galaxy Note 10+ vybaven 12 GB operační paměti, je jasné, že ho budou chtít ostatní překonat. Už při používání poslední vlajkové lodi od Samsungu se vám málokdy zavře některá z aplikací a multitasking zde funguje naprosto skvěle.

Co se týče čipsetu, zde můžeme pravděpodobně očekávat nejnovější Qualcomm Snapdragon 865, takže půjde opět o ultimátní herní zařízení. Očekává se taktéž nárůst displeje z původních 6,39″ na 6,5″ a také 4 000 mAh baterie. To, kdy bude telefon představen zatím bohužel nevíme.

Využije někdo 16 GB RAM v Black Shark 3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)