Proč Samsung Galaxy S10 ještě nedostal betu One UI 3.0? Známe odpověď

galaxy s10 one ui 3.0

Samsung již před několika týdny začal spouštět beta verzi Samsung One UI 3.0 na telefonech řady Galaxy S20, Galaxy Note 20 a Galaxy Note 10, ovšem na Galaxy S10 jakoby se zapomnělo. Zprvu se říkalo, že beta verze dorazí velice brzy, ovšem nyní se po ní slehla zem. Nikde žádné informace. Až nyní známe ten hlavní důvod.

Galaxy S10 a One UI 3.0? Ještě ne

Dle prvních zpráv několika beta testerů zatím One UI 3.0 na telefony řady S10 nedorazilo kvůli tomu, že se mu extrémně rychle vybíjí baterie. Samsung měl stejné problémy i v případě Galaxy Note 10, ovšem dokázal je vyřešit. V případě loňské vlajkové lodi se mu to však zatím nedaří. K vydání beta verze bylo údajně velice blízko, ovšem jihokorejský gigant ji na poslední chvíli stopnul.

galaxy s10 one ui 3.0

Nejdříve prý vyladí tento problém a až potom bude řešit ostatní a brát si feedback od ostatních uživatelů. U Samsung telefonů se však nejedná o nic neobvyklého. Prozatím z neznámých důvodů je beta verze tohoto systému prozatím odložena také pro modely Galaxy Z Flip a Galaxy Z Fold 2.

Co říkáte na One UI 3.0?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)