Rodina Galaxy S10 dostává květnové bezpečnostní záplaty. Opravují závažnou chybu

galaxy s10 květnové bezpečnostní záplaty

Společnost Samsung právě začala aktualizovat rodinu telefonů Galaxy S10, takže nyní dostávají květnové bezpečnostní záplaty. Aktualizace se označuje jako G97xFXXUAFUE3 a opravuje několik bezpečnostních chyb včetně té u Qualcomm modemů.

Galaxy S10 dostává květnové bezpečnostní záplaty

Pakliže tedy máte telefon Galaxy S10 s čipsetem Snapdragon, budete moci konečně opět v klidu spát. Nedávno jsme vám psali o tom, že přes 40 % všech Android telefonů má nyní bezpečnostní díru, kterou však výrobci ve velkém opravují a Samsung je mezi prvními. Díky chybě v modemu od Qualcommu může hacker získat přístup k historii vašich hovorů, SMS a také může nahrávat vaše aktuální hovory.

Nové záplaty kromě toho řeší také několik chyb v uživatelském rozhraní One UI a zlepšují celkovou stabilitu systému. Aktualizace byla aktuálně zaznamenána v Německu, Nizozemsku a Polsku. Je tedy dost možné, že v době čtení tohoto článku ji budete mít dostupnou i vy.

Už jste dostali nové záplaty?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)