Menu

Oficiálně: Galaxy Note8 se představí už v srpnu

Začíná se roztáčet smršť podzimní vlny vlajkových modelů. Jako první uvidíme Galaxy Note8, Samsung dnes rozesílal pozvánky, které potvrzují datum představení.

Galaxy Note8 se představí 23. srpna

Již před několika dny Samsung potvrdil, že Galaxy Note8 přijde na trh během září, nyní i oficiálně víme, kdy se představí. Představení proběhne v New Yorku, a to 23. srpna. Z akce bude i přímý přenos na internet. Z pozvánky jde jasně poznat, že se jedná o nový telefon z řady Galaxy Note. A to třeba jen díky S-Penu, nebo větě “Do bigger things”.

Bude takto vypadat Galaxy Note8?

Bude takto vypadat Galaxy Note 8?

Dále jde také vidět, že i Galaxy Note8 bude mít Infinity Display s minimálními rámečky, stejně jako to můžeme vidět u klasického Galaxy S8. Velikost displeje podle spekulací bude 6,3 palce, a to s QuadHD rozlišením. Na zadní straně už by se také měl objevit duální fotoaparát, chybět nebude ani nejlepší hardwarová výbava. Samotný S-Pen má projít také několika změnami.

Budete sledovat představení Galaxy Note 8?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

carda21

21.7.2017 9:47

A co čtečka otisků ? No Já zapoměl ta vlastně bude na zádech no jo škoda tak příští model :D

Martin Velký

21.7.2017 9:53

Ó spoustě věcí se spekuluje ale jedno je jisté,bude predrazeny

Johny Dvořák

21.7.2017 11:05

Cena mi je fakt ukradena. Ale ta ctecka na zadech…. Ach jo. Ted uz jen doufat, ze apple nedostoji svym zavazkum a ctecku do displeje taky neda. Cekacka na s9 bude nekonecna … :/

Tomini

Tomini 1

22.7.2017 19:38

Spíše jak je na obrázku: „Do bigger things“
Tak spíše „Do bigger BOMBS“ :D

RSS (komentáře k článku)