Konec řadě Galaxy Note? Samsung ji chce spojit s Galaxy S zařízeními

samsung

Rodina telefonů Galaxy S vždy znamenala to nejlepší, co dokázal Samsung ve své době nabídnout. Tedy špičkový displej, výkonný čip, kvalitní fotoaparát a ostatní věci bez jakýchkoliv kompromisů. O pár měsíců později ji však předčila řada Galaxy Note, která vždy nabídne minimálně stejný výkon a fotoaparát s větším displejem a perem S Pen. Nové spekulace však hovoří o tom, že si Samsung pohrává s myšlenkou spojení těchto řad a vytvoření jedné vlajkové lodi.

Leaker @evleaks na svém Twitteru publikoval příspěvek, který hovoří o tom, že Samsung plánuje sloučit dohromady obě dvě řady. Zatím si sice nejsou svým krokem stoprocentně jisti, ovšem v útrobách společnosti se o takto velkém kroku v současné době intenzivně hovoří. Již příští rok by tak mohl Samsung představit jakýsi Galaxy S model s perem S Pen a dal by na výběr ze dvou velikostí. Ostatně když se podíváme na velikost menšího Galaxy Notu 10, od modelu S10+ se velikostně tolik neliší.

Řada Galaxy Note by tak mohla kompletně zaniknout a místo ní by v jihokorejský gigant každý rok v srpnu představil nový Galaxy Fold. Pokud by Samsung takto učinil, bylo by vidět, že se snaží o snížení nabídky, stejně, jako to dělá například Apple. Seskupení těchto telefonů totiž nemá být jedinou změnou. Samsung plánuje také snížení nabídky v řadách J či A.

Uvítali byste takový krok, nebo by vám Galaxy Note chyběl?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)