Samsung Galaxy M62 dostane 7 000 mAh baterii. Co dalšího víme?

galaxy m62

Samsung chystá nový model Galaxy M62 a dle certifikace FCC dostane hned 7 000 mAh baterii. Zařízení se označuje jako SM-M62F / DS. Zároveň k němu dostaneme 25 W nabíječku, což vzhledem k tak vysoké kapacitě není nikterak vysoká hodnota. Sami jsme zvědaví, jak dlouho se bude telefon nabíjet. Co o něm dále víme?

Galaxy M62 dostane 7 000 mAh baterii

Dokumenty na webových stránkách FCC odhalují spoustu dalších informací. Dle nich chystá Samsung také model Galaxy F62, který je v podstatě pouze přejmenovaný Galaxy M62 a bude se prodávat na různých trzích pod jinými názvy. Díky benchmarku GeekBench dále víme, že pod kapotou bude tikat čipset Exynos 9825, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM a systémem bude Android 11.

galaxy m62 7 000 mah baterie

O tomto modelu jsme vám toho napsali už poměrně hodně a dokonce se chvíli spekulovalo o tom, že má být Galaxy M62 tablet. Dokumenty na FCC však poukazují na to, že jde skutečně o mobilní telefon. V tuhle chvíli bohužel ale nevíme, kdy bude představen.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)