Galaxy Fold půjde do prodeje v září. Co Samsung vylepšil?

samsung galaxy fold

Po nekonečném testování konstrukce se dnes Samsung oficiálně vyjádřil ke skládacímu zařízení Samsung Galaxy Fold. Původně mel jít telefon na trh již v dubnu, ovšem přes obrovské komplikace, kdy lidé, co měli zařízení na test odlepili fólii a displej přestal fungovat se Samsung opozdil.

V tiskové zprávě společnosti Samsung se nachází několik bodů, které firma splnila. Mezi ty nejdůležitější můžeme zařadit:

  • protažení ochranné vrstvy displeje Infinity Flex až pod krajní rámeček, aby bylo zřejmé, že svrchní fólie je nedílnou součástí zobrazovacího panelu, a že tedy není určená k odlepení
  • horní a spodní část pantu byla zpevněna nově přidanými ochrannými kryty
  • pro zvýšení ochrany displeje Infinity Flex byly pod displej přidány další kovové vrstvy
  • prostor mezi pantem a tělem telefonu v rozevřeném stavu se výrazně zmenšil

The Galaxy Fold is BACK!

The Galaxy Fold is BACK!

Dále korejský gigant pracuje na optimalizaci grafického rozhraní, včetně aplikací a služeb. Nyní testy finišují, aby se zařízení mohlo v září začít prodávat. Zatím půjde jen o vybrané trhy, o České republice zmínka nepadla, takže se budeme muset nechat překvapit.

K čemu je podle vás Samsung Galaxy Fold dobrý?

Zdroj: anandtech.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)